«Реал Мадрид» вилетів з Ліги Чемпіонів після того, як вигравав турнір 3 роки поспіль

0
34

«Аякс» забив діючому чемпіону 4 м’ячі.

Мадридський «Реал» вперше за 4 роки вилетів з Ліги Чемпіонів — головного футбольного турніру Європи. Він програв голландському клубу «Аякс» з рахунком 1:4 в матчі-відповіді 1/8 фіналу.

Другий матч проходив в Мадриді, а перший — в Амстердамі і закінчився перемогою мадридців з рахунком 2: 1. Однак це не допомогло їм пройти далі: гравці «Аякса» забили чотири голи — на 7, 18, 62 і 72 хвилинах. «Реалу» вдалося забити лише одного разу — на 70 хвилині відзначився іспанець Марко Асенсіо.

«Реал Мадрид» вигравав Лігу Чемпіонів три рази поспіль за останні три роки. Такого не вдавалося досягти жодній команді. На початку сезону команду спочатку покинув головний тренер Зінедін Зідан, потім — головна зірка — Кріштіану Роналду.