Виграш «Ман Юнайтед» у «ПСЖ» став історичним у Лізі чемпіонів

0
89

Англійський «Манчестер Юнайтед» у виїзній грі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти французького «ПСЖ», зміг відігратися з рахунком 3:1.

Це вперше в історії турніру команда, яка на стадії плей-оф програла вдома з різницею у два м’ячі, відігрується на виїзді та продовжує боротьбу за трофей.

12 лютого «Манчестер Юнайтед» програв на рідному стадіоні парижанам з рахунком 0:2. Мало хто з фанатів «червоних дияволів» вірив у те, що їхня команда зможе пройти амбітний ПСЖ.

Утім, гра-відповідь у Франції одразу ж почалася вдало для англійців — їхній форвард Лукаку відзначився вже на 2 хвилині.

«ПСЖ» одразу ж пішли відігруватися, й за десять хвилин їм це вдалося — забив Бернат з передачі Мбаппе.

Французи продовжували тиснути, але при цьому забили знову англійці. В одній з атак нападник «Ман Юнайтед» Маркус Решфорд пробив здалеку, голкіпер «ПСЖ» Буффон невдало відбив м’яч перед собою, і той же Лукаку зробив рахунок 1:2 на користь гостей.

Це сталося на 30-й хвилині. Французи мали багато часу, щоб зрівняти рахунок. Хоча й мінімальний програш виводив їх у наступну стадію завдяки виїзній перемозі у два м’ячі.

Зрештою, парижани багато атакували, влучали у штангу і навіть забили м’яч, який відмінив суддя через офсайд.

Все йшло до того, що «Манчестер Юнайтед» знову вилетить з Ліги чемпіонів на першій стадії плей-офф, а «ПСЖ» зможе пройти далі.

Утім в одній з останніх атак захисник французів Кімпембе не надто вдало вибив м’яч на кутовий, але перш ніж дозволити його подати, словенський арбітр Дамір Скоміна вирішив переглянути відеоповтор епізоду.

Подивившись запис рефері призначив пенальті у ворота «ПСЖ», й на 94-й хвилині. Маркус Решфорд холоднокровно зробив рахунок 3:1 на користь «Манчестер Юнайтед».

«ПСЖ» ще намагались атакувти, але безрезультатно.

Таким чином загальний рахунок двох ігор став 3:3, однак за рахунок більшої кількості виїзних м’ячів далі пройшов «Манчестер Юнайтед».

Вперше в історії стадії плей-офф Ліги чемпіонів (а також Кубка європейських чемпіонів, який передував Лізі) команда, яка програла першу гру вдома з різницею у два м’ячі, змогла пробитися далі. А всього ж таких домашніх програшів за час обох турнірів було 107.

«Манчестер Юнайтед», який переживає не найкращі часи з моменту відходу з посади свого легендарного тренера Алекса Фергюсона, вперше з 2014 року пройшов до 1/4 Ліги чемпіонів.

Водночас «ПСЖ» вкотре показав свою непередбачуваність у єврокубках. Лише два сезони тому парижани на цій самій стадії Ліги чемпіонів вдома розгромили «Барселону» 4:0, але на виїзді програли 1:6 й вилетіли з турніру.