Збірна Росії програла збірній Бельгії в першому матчі кваліфікації на Євро-2020

0
91

Збірна Росії з футболу програла перший матч кваліфікації Євро-2020 проти збірної Бельгії з рахунком 3:1. На гол Дениса Черишова припали м’ячі від Едена Азара і Юрі Телеманса.

Телеманс відкрив рахунок на 14 хвилині, а Черишов забив через 2 хвилини завдяки помилці бельгійського воротаря Тібо Куртуа. Азар спочатку реалізував пенальті на 45 хвилині, а потім оформив дубль на 88 хвилині. На 90 хвилині у Росії видалили Олександра Головіна за друге попередження, він пропустить наступну гру.

Чемпіонат Європи з футболу пройде в 12 містах Європи (в тому числі, в Петербурзі) з 12 червня по 12 липня 2020 року. Вперше чемпіонат пройде не в одній країні або межуючих державах. Всього у фінал Євро-2020 вийдуть 24 збірні.

Росія розпочала кваліфікаційний раунд з поразки, наступний матч — 24 березня проти Казахстану. У цій групі також грають Шотландія, Кіпр і Сан-Марино. Всім доведеться зіграти по два матчі з кожним суперником — на домашній арені і на виїзді.