Тернополянин Віктор Петров став чемпіоном України з боксу

0
7

Усі результати та фінальну статистику сьогодні, 12 вересня, опублікували на сайті Федерації боксу України.

У суботу, 11 вересня в Одесі відбулися фінальні поєдинки Чемпіонату України з боксу серед чоловіків. Змагання, які є головним національним стартом року для українських боксерів, проходили протягом п’яти днів у Південній Пальмірі та зібрали близько 200 найсильніших спортсменів країни. Переможці визначалися у 13 вагових категоріях. Тернополянин Віктор Петров переміг у вазі 67 кілограмів.

Перемогу у командному заліку Чемпіонату України здобула збірна Харківської області, представники якої завоювали 7 нагород (3 золоті, 1 срібна та 3 бронзові). Друга сходинка – у збірної Одеської області (2-0-3), третє місце посіла збірна Київської області (1-2-3).